5-02-2015

    Terminarz wyjazdów na indywidualne przymiarki pęka w szwach. Dziś byliśmy w Łodzi. Zaprosiła nas mama 7 letniego Stasia. Rodzice zainteresowani sprzętem pragnęli, aby chłopczyk przymierzył dwa urządzenia: mobilne siodło rehabilitacyjne Krabat Sheriff oraz siedzisko rehabilitacyjne Krabat Jockey.

    7 latek doskonale odnalazł się na siedzisku Jockey. Prawidłowa i ustabilizowana pozycja dziecka umożliwiła nam pracę z górną częścią ciała. Zdumieni rodzice obserwowali dokonania chłopca, gdy dzięki Jockeyowi po raz pierwszy usiadł z nimi przy stole. Sięganie po ciastka, obliczenia na kalkulatorze oraz prace manualne stały się możliwe. Zastąpiliśmy nieprawidłową, bierną pozycję, jaką Staś niestety utrwalał siedząc na klasycznym fotelu, tą prawidłową, aktywną przyjmowaną na Jockeyu.

Następnie Staś przymierzył Krabat Sheriff. Jazda na wózku rehabilitacyjnym sprawiła mu wiele radości. Chętnie przemierzał swój dom kierując się to do taty, to do mamy.

    Atuty Sheriffa i wpływ jaki wywarł na Stasia doceniła również fizjoterapeutka pracująca z chłopcem od dziecka. Ogrom funkcji ukrytych w tym „małym mercedesie” umożliwiał indywidualne dopasowanie urządzenia do sprawności i możliwości chłopca.

    Spotkanie minęło szybko, mimo to w tak krótkim czasie udało się pokazać rodzicom i Pani fizjoterapeutce jak system Krabat oddziałuje na sylwetkę, umożliwia wielogodzinne prowadzenie rehabilitacji i utrwalanie postępów uzyskanych innymi metodami usprawniania.

    Rodziców, którzy chcą sprawdzić jak urządzenia systemu Krabat mogą pomóc dziecku, zachęcamy do bliższego kontaktu. Posiadamy korzystną ofertę skierowaną do osób, które planują indywidualną przymiarkę w swoim domu!