Nasza działalność nie ogranicza się jedynie do działań handlowych. Z przyjemnością i sukcesami pomagamy również tym najbardziej potrzebującym. Uruchomiliśmy gabinet rehabilitacyjny i bezpłatną wypożyczalnię sprzętu medycznego dla dzieci. Prowadzimy również zbiórki 1% i datków dla naszych podopiecznych oraz szkolenia studentów i fizjoterapeutów.

BG BHU Medyczny Dla Dzieci – firma założona w 1994 roku we Wrocławiu.

    Już od momentu powstania celem firmy było wdrażanie na polski rynek innowacyjnych technologii i produktów.  Pierwsze lata działalności związane były z branżą elektroniczną.

    Przełomowym momentem było natomiast podpisanie umowy na dystrybucję w Polsce wodnych biofiltrów do oczyszczania powietrza i aromaterapii. Te urządzenia wprowadziły nas w świat produktów związanych z medycyną.

    Postawiliśmy wówczas przed naszą firmą zadanie poszukiwania na świecie produktów medycznych, które są całkowicie nowatorskie i dotychczas nieobecne w Polsce. W 2002 r nasze założenia zostały uwieńczone sukcesem – rozpoczęliśmy dystrybucję monitora oddechu dla niemowląt Babysense® produkcji izraelskiej. Dziesiątki tysięcy dzieci monitorowane w szpitalach i w domach to zasługa najwyższej jakości sprzętu, który uratował niejedną malutką istotę. Monitor oddechu Babysense pozwolił nam poznać zagadnienia związane z niemowlętami, wcześniakami i ich problemami oddechowymi.

    Naprowadziło nas to na dwa nowe produkty, które zrewolucjonizowały dotychczasowe metody inhalacji. BabyAir® – bezmaseczkowy nebulizator dla wcześniaków i niemowląt oraz Aeroneb Go® – inhalator, w którym zastosowano technologię VMT opartą na opatentowanym generatorze aerozolu OnQ produkowanym przez irlandzką firmę Aerogen Ltd. Wprowadzane kolejno do naszej oferty urządzenia do rehabilitacji oddechowej znane są już wśród pacjentów z mukowiscydozą, dyskinezą rzęsek czy MPDz – jedyna mobilna kamizelka oscylacyjna Vibra Vest® oraz unikalny dwufazowy system PEP do drenażu oskrzelowo-płucnego Quake® Thayer Medical.

     Naszą największą dumą i jednocześnie wyzwaniem jest wprowadzony w 2013 roku do Polski wielofunkcyjny system do rehabilitacji i usprawniania dzieci i młodzieży z dysfunkcjami ruchowymi Krabat® AS Norway.

     Prezentacja tego systemu na targach REHABILITACJA 2014 w Łodzi przyniosła ogromny sukces w postaci ZŁOTEGO MEDALU targów. Następujące po sobie wydarzenia i sukcesy kierują nas na konkretną ścieżkę poszukiwań bardzo bliską naszemu sercu – produktów, które przyczyniają się do poprawy zdrowia, bezpieczeństwa i komfortu najmłodszych. W naszych poszukiwaniach sugerujemy się jednak kilkoma bardzo ważnymi kryteriami:

1. Produkt najwyższej jakości

2. Produkt poddany licznym testom i badaniom

3. Produkt dbający o komfort pacjenta

Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzania naszych portali, gdzie z pewnością znajdować będziecie informacje o nowych produktach i technologiach.

Medyczny Dla Dzieci jest importerem, przedstawicielem i dystrybutorem

wielu znanych marek produktów medycznych.

W związku z licznymi prośbami rodziców o możliwość prowadzenie rehabilitacji dzieci systemem Krabat, miło nam jest poinformować, że w październiku 2014 uruchomiliśmy nasz „osobisty” firmowy gabinet fizjoterapii.

Oczywiście naszą podstawową specjalnością jest terapia najmłodszych pacjentów, ale nie zabraknie również miejsca dla dorosłych. Nasza oferta uzupełniana jest zgodnie z Waszymi sugestiami. Nasi fizjoterapeuci, psycholog i już niedługo logopeda służą pomocą. W ramach działalności gabinetu zapraszamy Was również  na rehabilitację na basenie.

Niespotykaną ofertą naszego gabinetu jest kompleksowa rehabilitacja systemem Krabat oraz kompleksowa rehabilitacja oddechowa /pulmonologiczna/.

Zobaczcie szczegóły naszej oferty.

Sklep Medyczny Dla Dzieci

Medyczny Dla Dzieci pragnąc umożliwić Państwu pełen dostęp do oferowanych przez nas produktów uruchomił internetowy sklep-wzorcownię. Bezpośrednio w sklepie możecie zamówić większość niezbędnych produktów wraz z dostawą kurierską do domu. Jeśli w sklepie brakuje elementu czy urządzenia, które jest Państwu potrzebne prosimy o kontakt bezpośrednio z naszym biurem.

Ponieważ zawsze działamy z myślą o Państwa komforcie zachęcamy do składania zapytań o produkty niedostępne w Polsce, które postaramy się dla Was sprowadzić. Nie ograniczajcie się zatem do wyboru tylko i wyłącznie z naszej bieżącej oferty.

Wejdź do sklepu

sklep medyczny

Mieszkańców Wrocławia i okolic zachęcamy do kontaktu z naszym biurem, które dysponuje częścią asortymentu i możliwy jest natychmiastowy odbiór. Zadzwoń i zapytaj, przyjedź i odbierz.

Ważnym elementem współpracy pomiędzy rodzicem-dzieckiem-fizjoterapeutą jest odpowiedni poziom wiedzy. Medyczny Dla Dzieci zachęca wszystkie osoby mające wpływ na rehabilitację najmłodszych do poszerzania swoich umiejętności. Od 2013 roku prowadzimy cykle bezpłatnych i odpłatnych szkoleń i warsztatów. Zapraszamy do współpracy ośrodki rehabilitacyjne, przedszkola i szkoły specjalne i integracyjne, fundacje i stowarzyszenia, fizjoterapeutów, lekarzy i rodziców.

Zobaczcie nasze propozycje

Szkolenia Medyczny Dla Dzieci

„Pomoc” to przewodnie hasło w naszej firmie. Jako osoby całym sercem zaangażowane w zapewnienie potrzebującym pełnego wsparcia zachęcamy Was do kontaktu z naszą fundacją. Grupa OPP (Organizacja Pożytku Publicznego) Medyczny Dla Dzieci świadczy różnorodną pomoc przede wszystkim najmłodszym potrzebującym.

Zbieramy środki na leczenie i zakup sprzętu, przekazujemy darowizny osobom prywatnym i jednostkom służby zdrowia, szkolimy nieodpłatnie studentów fizjoterapii, prowadzimy nieodpłatną wypożyczalnię-wymienialnię sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, prowadzimy bezpłatną rehabilitację w naszym gabinecie, służymy codziennie pomocą, radą, wsparciem merytorycznym a często również tym duchowym.

Prowadzisz firmę zaangażowaną społecznie, jesteś osobą wrażliwą, empatyczną…? Chcesz pomóc? My wiemy jak to robić.

Pamiętaj, że to nie zawsze muszą być pieniądze!

Zobacz kto i jak nas wspiera.

Zobacz jak pomagamyZadzwoń, napisz …

Fundacja Darczyńcy Medyczny Dla Dzieci

Darmowa Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego dla najmłodszych. Medyczny Dla Dzieci w odpowiedzi na Wasze potrzeby uruchomił w 2012 roku nieodpłatną wypożyczalnię-wymienialnię małych i dużych sprzętów i urządzeń do rehabilitacji dzieci. Do Waszej dyspozycji mamy pionizatory, wózki, inhalatory …

logo wyp

Możesz również pomóc innym!

Jeśli posiadasz niepotrzebny sprzęt medyczny – coś leży w szafie, garażu, jest już za małe … – przekaż do Darmowej Wypożyczalni.

Zobacz więcej

Kochani. Ponieważ bardzo często potrzebujecie specjalistycznej porady, zadajecie podobne pytania, prosicie o identyczne informacje, przekazujecie nam swoje opinie, dzielicie się między sobą swoimi doświadczeniami postanowiliśmy uruchomić specjalistyczne forum, na którym będziemy się z Wami spotykać.

Forum oczywiście jest otwarte i pozwala Wam na kontakt między sobą, na dyskusje i wymianę opinii.

Zapraszamy serdecznie przede wszystkim do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy będą odpowiadać na nurtujące Was pytania.

Forum Medyczny Dla Dzieci

Bardzo dziękujemy Wam za owocną współpracę. Cieszymy się, że jesteście naszymi partnerami i wspólnie realizujemy nasze cele. Deklarujemy Wam, że zawsze będziemy dokładać starań, aby sukces, który osiągnęliśmy do tej pory był również Waszym udziałem.

Za każdym razem, kiedy widzisz biznes, który odnosi sukces, oznacza to, że ktoś kiedyś podjął odważną decyzję.

Peter Drucker

Czy otrzymałeś już od nas aktualną ofertę? Masz problem z wstawieniem naszych produktów do swojego sklepu internetowego? Skończyły Ci się ulotki produktów? Masz inne pytania lub uwagi?
telefonZawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Iwona Dolińska – Product Manager

mobile +48 501 107 703, biuro  +48 71 336 05 22, 

e-mail: biuro[at]medycznydladzieci.pl

TU KUPISZ NASZE PRODUKTY

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM

BG BHU Medyczny Dla Dzieci to marka budząca zaufanie i szacunek oraz symbolizująca zrównoważony rozwój. Klienci cenią nasz ogromny zasób wiedzy, dyspozycyjność, szacunek dla drugiego człowieka i zaangażowanie.

Zapraszamy do współpracy firmy i osoby, które stawiają na rzetelność, rozwój i profesjonalizm. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa ofertę handlową, przedyskutujemy warunki współpracy, przeszkolimy personel, przekażemy materiały marketingowe. Angażujemy się również w regionalne przedsięwzięcia mające na celu promocję produktów i Waszej marki.

Nie czekaj na lepszą okazję – zadzwoń.

Zdolność uczenia się szybciej od swojej konkurencji może być jedyną długotrwałą przewagą, jaką nad nią posiadasz.  

Arie de Gaus

telefonSkontaktuj się z nami

Medyczny Dla Dzieci

e-mail: biuro@medycznydladzieci.pl

tel. +48 71/ 336 05 22

NAGRODY, WYRÓŻNIENIA, DYPLOMY

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Sklep medyczny

Gabinet rehabilitacyjny

Szkolenia

Fundacja

Wypożyczalnia

Forum

PARTNERZY