Majową wizytę w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym (OREW) w Juszczynie można zaliczyć do udanych.
MedycznyDlaDzieci z wielką przyjemnością odpowiada na zaproszenia różnych ośrodków i placówek, które chcą się zapoznać się z nowoczesnymi metodami rehabilitacyjnymi. I tak też było tym razem. Przedstawicielka OREW Juszczyn skontaktowała się z nami i zaprosiła do zorganizowania warsztatu dla fizjoterapeutów oraz przymiarek dla rodziców innowacyjnego systemu Krabat.

Mimo „zapchanego” kalendarza oczywiście znaleźliśmy czas, żeby wybrać się na Śląsk. Każde spotkanie inicjowane przez ośrodki dla dzieci i młodzieży jest dla nas priorytetem.

System Krabat już wcześniej wzbudził zainteresowanie wśród rodziców z tamtych rejonów, stąd też nie zdziwiła nas spora frekwencja. Uczestnikami spotkania byli również fizjoterapeuci, którzy mieli okazję przyjrzeć się urządzeniom, zapoznać z ćwiczeniami oraz uczestniczyć w przymiarkach.

Z uwagi na to, że duża część warsztatów skierowana była przede wszystkim do fizjoterapeutów, MedycznyDlaDzieci miał przyjemność wręczyć jedne z pierwszych certyfikatów poświadczających znajomość Systemu Krabat.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.