21 kwietnia 2013r. odbył się pokaz i przymiarki urządzeń Systemu Krabat w Lublinie dla Stowarzyszenia Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej.
22 kwietnia 2013 r. zawitaliśmy we Włodawie, w Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Lepsze Jutro”. Oto krótka relacja z ich bloga:
„Dzięki uprzejmości Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Włodawie udało nam się zorganizować pokaz sprzętu rehabilitacyjnego.
Zawitała do nas firma „Medyczny dla dzieci” z Wrocławia. Firma posiada wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny Norweskiej firmy Krabat. Mieliśmy okazję jako drudzy w Polsce oglądać ten specjalistyczny sprzęt. Prezentacja była bardzo ciekawa i tym bardziej interesująca, gdyż nasi podopieczni mieli okazję usiąść, dotknąć i wypróbować sprzęt na sobie.
Dodatkowo w swojej ofercie firma „Medyczny dla dzieci” posiada inhalatory, kamizelkę oscylacyjną oraz pływak  zarówno dla dzieci jak i dorosłych osób niepełnosprawnych.”
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie oraz tak aktywny udział fizjoterapeutów i rodziców podczas przymiarek. Mamy nadzieję, że nasze spotkanie zaowocuje długotrwałą współpracą i wspólnie będziemy tworzyć *lepsze jutro* dla wszystkich potrzebujących dzieci.